Martin Konečný

Aktuálně

Publikováno: 26. 1. 2018 / Kategorie: Aktuálně

DUO GYM CUP 2018 – Šestajovice🤸‍♀️

V neděli 20.1.2018 se v Šestajovicích konal netradiční závod dvojic – kdy závodily vždy dvě závodnice a každá z nich nastoupila na dvě nářadí. Součet známek obou závodnic potom vytvořil konečný výsledek.

Naše holky si v prvním závodě letošního roku vedly skvěle 
V kategori holčiček 2007 – 2008 vybojovala v poli 15ti závodnic krásné třetí místo dvojice Kristýnka Lišková a Terka Kalivodová. Obě zacvičily celý závod bez výraznější chyby a Kristýnka se dokonce blýskla nejvyšší známkou na kladině z celého startovního pole ! Terezka pak nastoupila na přeskok a na bradla, kde zacvičila velmi pěkně 

V kategorii holčiček 2009 – 2010 startovala ve dvojici Adélka Yapparov a nová posila Ami Patlevičová – holky vyobojovali krasné 7.místo z 22 dvojic a to i přes to, že Adélka bohužel neměla den na kladině a spadla dvakrát, ale Ami přidala nevyjšší známku ze všech na přeskoku !💪👏

Holkám a trenérům moc gratulujeme 

 

ÚSPĚŠNÉ MISTROVSTVÍ ČR KLUKŮ :-)

Publikováno: 5. 12. 2017 / Kategorie: Aktuálně

V sobotu 2.12.2017 se v Praze konalo Mistrosvtví ČR kluků v povinných sestavách.

Náš klub reprezentovali tři borci a vedli si skvěle. V nejmladší kategorii VS1 v obrovské konkurenci 100 gymnastů z celé ČR vybojoval VIGGO VARNA úžasné 13:místo. Zaslouženě dostal nevyšší známku na koni z celého startovního pole. Viggo byl jedním z nejmladších účasníků MČR !!!

Pěknou 27. příčku obsadil DAVÍDEK KOPÁČEK, který předvedl moc pěkného koně a prostná.

Kousek za ním – 32.místo vybojoval DAVČA SCHLESINGER, který předvedl krasnou sestavu především na hrazdě.

Klukům i trenérům gratulujeme a děkujeme za reprezentaci našeho klubu 🤸‍♂️💪👊👍🙌

Předvánoční pohár v Plzni 2017

Publikováno: 26. 11. 2017 / Kategorie: Aktuálně

A do třetice ještě medaile z Předvánočního poháru v Plzni 

Zbytek holek odjelo v sobotu 25.11. do Plzně na Předvánoční pohár.

Závod zahájily najmladší závodnice. Mezi ročníky 2009 jsme měly Lolu Pikkelovou, která předvedla krásnou kladinu a obsadila tak skvělé 6.místo.
Mezi ročníky 2008 jsme měly zastoupení hned dvakrát a to Emča Makovská a Julča Hannová. Emča předvedla moc pěkné prostná a vybojovala 7.místo. Julinka cvičí teprve od září a i tak skončila na 10. příčce.
Mezi ročníky 2007 skončila 8. Evička Szanto, které zase pro změnu vyšly pěkná bradla 

Ve starší kategorii zacvičila Terezka Kalivodová bez většího zaváhaní a obsadila tak 7.místo.

V kategorii ročníků 2004 – 2006 zacvičila nejlépe Kačka Bezová a zaslouženě si odvezla 1.místo. Ani Kačce se nevyhnul pád z kladiny, ale z obtížného prvku – Arab.I přes to získala druhou nevyšší známku. Hned za ní – na druhém míste skončila Ája Paurová, která se vrací po zlomenině ruky. Andrejka zacvičila krásná bradla, ale bohužel s pádem.7 rep. 8 příčka pak patřila Natálce Freslové a Anice Burdové. Obě dvě spadly z kladiny, ale za to jim vyšla hezky bradla. 11.místo Klárka Kopáčková, která poprvé navázala vzklopku na vyšší žerdi. Naopak nevydařená bradla odsunuly Umču Varna na 14.místo.

Holkám i trenérům velká gratulace :-)

Strana 1 / 512345