Martin Konečný

Aktuálně

Gladiátor Race Milovice 2017

Publikováno: 7. 8. 2017 / Kategorie: Aktuálně

V neděli 7.května se nejodvážnější GYMPRÁCI pustili do závodu Gladiátor Race Kids v Milovicích u Prahy. Dětský závod by rozdělen do několika kategorií. A Gympráci se rozhodně neztratili. Nejlépe se předvedla Anika Burdová, která svoji kategorii dokonce vyhrála. Po závodě přidala ještě vítězství v počtu shybů :-)

Díky všem rodičům, dětem i trenérům, kteří se na této akci podíleli.

V září se chytáme na další kolo :-)

Pohár Věry Čáslavské v Děčíně 2017

Publikováno: 24. 5. 2017 / Kategorie: Aktuálně

Ani tento víkend jsme nezůstaly doma. početná skupinka 14 holek vyrazila do Děčína, na závod Děčínská kotva a zároveň uctít tímto závodem památku paní VĚRY ČÁSLAVSKÉ.

…a vedlo se nám skvěle. Mezi nejmladšími ročníky 2011, které statečně bojovaly s vysokou kladinou, obsadila Sárinka Fišerová 2.misto.
V kategorii 2009 skončila i se dvěma pády na kladině Adélka Yapparov 7.
Mezi ročníky 2008 byla z našich závodnic nejúspěšnější Kristýnka Lišková, která se pádem na kladině připravila o vítězství, kousek za ni povedeným výkonem Adélka Freslova -4.misto a 8 pak Emička Makovska.
Mezi ročníky 2007 se na kladině úplně nedařilo Terezce Kalivodové – i přesto 7.misto, o příčku hůř pak Mia Bajerová a za ní Jasminka Váňová -Osborne.
V kategorii ročníků 2006 se předvedla krásnými prostnými Umča Varna a vybojovala 6.misto, 8.pak Míša Staňková, která poprvé předvedla salto z kladiny a Maruška Kandova skončila na 9. příčce.
V nejstarší kategorii předvedla krásné a obtížné cvičení Kačka Bezova a vybojovala tak 3.misto, i přes pád z kladiny se kousek za ni umístila Anika Burdová a Natálka Freslova – 5. resp. 6 místo.

Závodnicím i trenérům gratulujeme. Závod byl moc milou a pěknou vzpomínkou na naší gymnastickou legendu !

Oblastní Přebor Prahy 2017

Publikováno: 24. 5. 2017 / Kategorie: Aktuálně

Závodní maraton pokračoval i v neděli 23.4.2017, kdy se konal Oblastní přebor Prahy v Horních Počernicích.

Nejprve se představily mladší žákyně výkonostniho stupně. Krásné a vyrovnané cvičení předvedla Adélka Yapparov a obsadila tak skvěle 16.misto. Zároveň si vybojovala postup do dalšího kola Přeboru Prahy a také splnila tento výkonostni stupeň o více než čtyři body.
Ve stejné kategorii si odbyly závodní premiéru na 43.miste Emička Makovska, 46. Natálka Bassettova – obě holky mají obrovskou pochvalu za předvedeny přeskok, který byl pro ně už dlouho trápením 😁. Několika chyb na kladině se nevyvarovala Lola Pikkelova a obsadila tak 47.misto.
Svou úplnou závodní premieru si odbyly holky v kategorii VS1 starší a to na 13.miste Evička Szántó, které chybělo ke splněni pouhých 0,7b. Za ní Míša Staňková (0,7b. Od splnění) a 15.misto Mia Bajerová (0,9b od splněni). 19.přička pro Marusku Kandovou, která bohužel neměla den na kladině a na prostných.
Holkám veliká gratulace, protože většina z nich cvičí pouze pul roku !

Strana 1 / 3123