Ještědský pohár 2016

Úspěch pod Ještědem Na včerejší skvělé výsledky navázaly i holky. Mezi nejmladším se hned na úvod představily dvě naše závodnice – Kiki Lišková a Terka Kalivodová.

Kristýnka vybojovala skvělé 7 . místo v poli skoro 50ti závodnic !!! Kiki předvedla přemet vzad na kladině (i když na poprvé s pádem)a krásná prostná se saltem, stejně tak, jako bradla se stojkou.
Terezka dnes neměla bohužel kladinový den, kde spadla hned 3×, ale zbytek byl moc pěkný, poprvé navázala vzklopku do odkmihu a skončila tak na 35.místě.
V kategorii starších žákyň jsme měli hned tři závodnice.
V početném a velmi kvalitně obsazeném poli závodnic si krásnou 6 . příčku vybojovala Anika Burdová, která se také nevyvarovala pádu z kladiny z „blechy“ ale za to předvedla krásná bradla.
15.misto patří Andrejce Paurové, která poprvé v sestavě zařadila salto vpřed na kladině! I když s pádem, ale přesto veliký pokrok! Ještě jeden nezdar přišel bohužel i na bradlech.
Kousek za ni –17.přička pro Kačku Bezovou, která se blýskla saltem vzad na kladině ve vazbě s přemetem vzad a také předvedla araba. Bohužel také s pádem a k tomu ještě jeden pád na bradlech po stojce s obratem.

Holkám i trenérům děkujeme a patří jim velká gratulace !

naši partneři:

za podpory: