Máte rádi pohyb v jeho nejčistší formě? Rádi překonáváte sami sebe? Pak jste na správném místě… Naučíme vás věci, které jiní jen obdivují. Vítejte na stránkách první české gymnastické akademie.

Jedním ze zakladatelů a vedoucím trenérem je několikanásobný mistr České republiky, mistr Evropy, účastník olympijských her v Pekingu a Londýně, Martin Konečný (www.martinkonecny.com).

AKADEMIE SE SPECIALIZUJE NA:

1. SPORTOVNÍ PŘÍPRAVA DĚTÍ (OD 3 LET) A MLÁDEŽE

Sportovní příprava je velmi důležitou oblastí naší práce. Věnujeme se dětem již od 3 let věku. Snažíme se je hravou a zábavnou formou připravit do života tak, aby sport zůstal neodmyslitelnou součástí jejich života. Všichni naši vyškolení trenéři dobře vědí, že kvalitní pohybová a svalová průprava může být pro vaše dítě v budoucnu tím, co oddělí úspěch od neúspěchu v jeho sportovní kariéře, ať už se rozhodne pokračovat v gymnastice nebo si vybere jiný sport. Víme také, že ne každý může být špičkovým sportovcem, ale pravidelný pohyb, vytrvalost a ochota na sobě trvale pracovat již od mládí, může významně pomoci vašim dětem, aby byly úspěšné v práci i v soukromém životě.

2. PODPORA SPORTOVNÍCH CENTER

V oblastech rozvoje pohybových dovedností spolupracujeme s dalšími sportovními centry v ČR. Jedním z těchto center je TJ Dukla Liberec, do které spadá juniorská reprezentace v akrobatických skocích na lyžích. Díky této spolupráci se pro naše členy otevírá možnost vybrat si další sportovní disciplínu. GYMPRA se podílí na projektu „ZOH 2022“, je tedy jedním z partnerů olympijské přípravy pro akrobatické skoky. Vzhledem k tomu se naším významným partnerem stal Acrobat Park Aleše Valenty ve Štítech (www.acrobatpark.com), zde spolupracujeme s reprezentačním trenérem Lukášem Vokatým (www.dfsports.cz). Naši trenéři mají na starosti gymnastickou průpravu jak současných, tak i budoucích reprezentantů. Tato vzájemná spolupráce zvyšuje odbornost přípravy závodníků a umožňuje použití speciálních tréninkových metod, využívaných v zahraničí, jako je například Air Drive Bungee Trampolína (ADBT).

3. TRÉNINKY PRO VEŘEJNOST I VRCHOLOVÉ SPORTOVCE

Z praxe víme, že každý sport vyžaduje rozdílný tréninkový přístup. Dokážeme připravit takový program, který bude odpovídat právě vašim potřebám. Jelikož je gymnastika úplným základem všech pohybových aktivit, jsme schopni vytvořit plán pro jakékoliv sportovní odvětví s nejrůznějším zaměřením, ať už je to silová zaměřenost, prostorová orientace nebo jen důkladné protažení těla.

Pro sportovce z jednotlivých sportovních odvětví dokážeme připravit doplňkový program v podobě souboru cviků, které jim umožní dosáhnout vyšší připravenosti ke sportovním výkonům a který zároveň dokáže kompenzovat jednostranně orientovanou námahu.

Odměnou pro nás bude radost našich členů z pohybu, fyzické připravenosti a dalších sportovních úspěchů a to nejen ve sportovní gymnastice.

Budeme se těšit na vás i vaše děti!

naši partneři:

za podpory: