Přebor Prahy družstev holek 2019

Pro většinu závodnic byl Přebor Prahy vrcholem sezony a GYMPRÁCI si vedly skvěle :)

Jednoznačně nejlepším a nečekaným výsledkem byl závod 2. ligy, kde družstvo s přehledem zvítězilo !!! Holky se tak přidaly ke klukům a i v týmové soutěži máme nejlepší závodníky v Praze. Družstvo startovalo ve složení – Francesca Braunerová, Kiki Lišková, Dorka Pešová a Kiki Opočenská. Naše nová posila v týmu Franča Braunerová ještě přidala individuální vítězství v náskokem 4 bodů před naší trenérkou i závodnicí v jednom Kiki Opočenskou. Holky navíc vybojovaly účast na Mistrovství ČR za 14 dní v Černošicích.

V závodě 3.ligy opět vyhrál tým Gympry A – ve složení: Anika Burdová, Naty Freslová, Klárka Kopáčková a Umča Varna a aby toho nebylo málo, tak je na stupních, na 3. příčce doplnilo družstvo B ve složení Kačka Bezová, Marianka Kandová, Sofi Urbanová a Elisa Rakušan. V individuálním pořadí si nejlépe ze všech vedla Anika Burdová, 3. místo Uma Varna.

Závod 4.ligy byl bramborový, družstvo GYMPRY obsadilo s několik chybičkami 4.pozici – tým ve složení – Pepi Urbanová, Áďa Yapparov, Niki Juklíčková a Majda Chvojková.

Nejmladší závodnice 5.ligy se nejlépe umístilo družstvo GYMPRA A na 10. příčce. Družstvo bylo z mnoha různých důvodů oslabeno o nejlepší závodnice atak nakonec startovalo v tomto složení – Anička Pálková, Terka Volhejnová, Julča Nekvasilová, Nikolka Dreier, Verča Jurčíková. 15. pozice byla pro GYMPRA B – Hájková Sofi, Gvoždíková Apu, Maršíková Evelyn, Slavičinská Jasmínka, Sojáková Verča a Vanesska Wessnitzer. Ještě musíme zmínit výsledek Elči Strculové, která závodila v barvách bývalého klubu a velmi výrazně mu pomohla k zisku bronzové medaile, stejně jako Lucka Pokorná s týmem na 7.místě.

Holky byly všechny skvělé a moc jim gratulujeme a děkuji za skvělou vizitku GYMPRY !!! 8.12.2019 přijďte fandit GYMPRÁCKÉMU týmu, který bude historicky poprvé startovat na Mistrovství ČR družstev. Závod se koná v Černošicích.

naši partneři:

za podpory: