Pohár Věry Čáslavské v Děčíně 2017

Ani tento víkend jsme nezůstaly doma. početná skupinka 14 holek vyrazila do Děčína, na závod Děčínská kotva a zároveň uctít tímto závodem památku paní VĚRY ČÁSLAVSKÉ.

…a vedlo se nám skvěle. Mezi nejmladšími ročníky 2011, které statečně bojovaly s vysokou kladinou, obsadila Sárinka Fišerová 2.misto.
V kategorii 2009 skončila i se dvěma pády na kladině Adélka Yapparov 7.
Mezi ročníky 2008 byla z našich závodnic nejúspěšnější Kristýnka Lišková, která se pádem na kladině připravila o vítězství, kousek za ni povedeným výkonem Adélka Freslova –4.misto a 8 pak Emička Makovska.
Mezi ročníky 2007 se na kladině úplně nedařilo Terezce Kalivodové – i přesto 7.misto, o příčku hůř pak Mia Bajerová a za ní Jasminka Váňová -Osborne.
V kategorii ročníků 2006 se předvedla krásnými prostnými Umča Varna a vybojovala 6.misto, 8.pak Míša Staňková, která poprvé předvedla salto z kladiny a Maruška Kandova skončila na 9. příčce.
V nejstarší kategorii předvedla krásné a obtížné cvičení Kačka Bezova a vybojovala tak 3.misto, i přes pád z kladiny se kousek za ni umístila Anika Burdová a Natálka Freslova – 5. resp. 6 místo.

Závodnicím i trenérům gratulujeme. Závod byl moc milou a pěknou vzpomínkou na naší gymnastickou legendu !

naši partneři:

za podpory: