Gymnastika a nouzový stav od 5.10.2020

Vážení rodiče, informace o tom, jak budou probíhat hodiny gymnastiky v době vyhlášení nouzového stavu od 5.10.2020 byste měli obdržet v mailu. V případě, že se k Vám e-mail nedostal, nás prosím kontaktujte na gympra@seznam.cz / 720308060. Stručné shrnutí zde:

  • Školička Hostivař (každý den budou lekce začínat už v 13:15 – končit budou ve 14:00)
  • Přípravka Hostivař (s úpravou časů tak, aby se skupiny nekryly – podrobný rozpis v mailu)
  • Školička Strossmayerovo náměstí (bez omezení)
  • Přípravka Strossmayerovo náměstí (s úpravou časů tak, aby se skupiny nekryly – podrobný rozpis v mailu).
  • Závodní (registrované) děti mají tréninky zatím bez omezení, pouze s tím, že na Hostivaři trénink max. do 17:00 – více info u svých trenérů.

Tento režim platí minimálně na dobu 14ti dnů (pokud vláda neurčí jinak, nebo pokud neprodlouží nouzový stav).

Od 5.10.2020 platí ABSOLUTNÍ ZÁKAZ VSTUPU RODIČŮ DO BUDOVY TĚLOCVIČNY. Děti si trenéři budou vyzvedávat před halou. Na Hostivaři prosíme, abyste s dětmi čekali na parkovišti. Na Strossmayerově náměstí před školou, ev. ve vestibulu (hned za vchodovými dveřmi). Prosíme, aby děti již byly nachystané a oblečené na cvičení – ulehčí to všem spoustu času a práce

Prosíme o respektování tohoto nařízení. V případě, že bude porušováno, budeme nuceni kurzy po dobu nouzového stavu přerušit. Tělocvična bude po dobu cvičení uzavřena (na Hostivaři využijte zvonek na „halu“ a na Strossmaeyrově náměstí recepci).

Jsme si vědomi komplikací, které Vám tímto způsobíme, nicméně moc jiných variant se nenabízí a budeme doufat, že alespoň takto najdeme cestu, aby Vaše děti mohli v cviční pokračovat.

Děkujeme za pochopení

GYMPRY TÝM

naši partneři:

za podpory: