Memoriál Marie Široké = 1. kvalifikační závod na MČR v povinných sestavách

V sobotu 19.5.2018 nás čekala první velká zkouška. V Praze na Bohemce se konal první kvalifikační závod pro MČR v povinných sestavách a holky si vedly naprosto skvěle.

Kategorie VS2A se zúčastnilo neuvěřitelných 82 holčiček z celé ČR.
Naše Kiki Lišková zacvičila naprosto skvěle a vybojovala fantastické 4 místo !!! – o necelou desetinku jí utekla medaile. Kiki dostala nejvyšší známku na kladině vůbec ! A zacvičila třetí nejlepší bradla. Navíc si tak zajistila téměř jistý postup na MČR !
Na úžasném 51.místě skončila Amy Patlevičová, která patřila k nejmladším závodnicím této kategorie ! I když Amy nevyšel přeskok, spadla z kladiny a vynechala jeden prvek dokázala součtem bodů splnit limit pro postup do další kategorie !!!
Na 60.místě se umístila Adélka Yapparov, která i přes nějaké chybičky a pád na kladině a vynechání prvku, stejně jako Amálka tuto kategorii splnila !!!
Adélka Freslová, dnes neměla den. 3× pád na akrobě a ještě na kladině ji odsunul na 77. příčku a na splnění si ještě počká na další kvalifikační závod

V kategorii VS3A cvičila Terezka Kalivodová, té dnes nevyšla vůbec kladina a také přeskok umíme lépe, ale Terka cvičí tyto težší sestavy pouze 14 dní, takže se ještě určitě zlepšíme, Terka brala 31. příčku.

Holky udělaly obrovský kus práce a za to jim patří velká gratulace !

Příští víkend bude náročný – sobota Ostrava – druhá kvalifikace a neděle Přebor Prahy na Kampě

naši partneři:

za podpory: