Memoriál M. Kojdeckého 2018 – Ostrava

Už v pátek jsme vyrazily vlakem směr Ostrava v početné skupince. V Ostravě se konal Memoriál M. Kojdeckého, který byl zároveň druhým (a pro kategorii VS3A třetím) kvalifikačním závodem na MČR.

Gympráci o sobě zase daly vědět, především opět Kiki Lišková vybojovala skvělé 5.místo !
Kristý zacvičila bez výraznější chyby, ikdyž víme, kde by se ještě dalo nahnat pár bodů :-) Podržela nás zase kladina a také třetí nejlepší prostná !!

Na krásném 34.místě se tentokrát předvedla Adélka Yapparov, která si výrazně v součtu bodů polepšila a to téměř o 1,5 bodu a to i přes pád z kladiny. Na to, že Áďa celý týden téměř neskákala, kvůli bolavému kolenu, dostala moc pěknou známku i na přeskoku.

Kousek za ní, na 39.příčce se umístila Amy Patlevičová, která konečně i když po velkém „přemlouvání“ překonala strach z přemetu vzad na kladině, a i když s pádem ho udělala. Bohužel se Amy nevyvarovala pádu ještě na bradlech. Amálka je ještě pořád 7mi letá, a mezi svými ročníky by brala krásné 4.místo.

48. příčku obsadila Adélka Freslová, která si také výrazně vylepšila bodový součet oproti minulému závodu a téměř 3 body ! – a to i přes dva pády z kladiny !

Pro kategorii VS3A to byl poslední kvalifikační závod a v něm se představila Terezka Kalivodová, splnění ji uniklo jen o dva body, což byly přesně dva pády z kladiny, či ne úplně povedený přeskok. Nicméně si Terka také polepšila o téměř 5 bodů a budeme čekat jak dopadne postup na MČR. Na to, že se se sestavami pere teprve 14 dní, je to super výsledek.

Holkám díky za výkony, rodičům za fandění a dlouhý výlet a trenérům za odvedenou práci

galerie

naši partneři:

za podpory: