KIKI LIŠKOVÁ PŘEBORNICÍ PRAHY 2018 v kategorii VS2 !!!

Po sobotním závodu v Ostravě jsme navázaly v neděli Přeborem Prahy, který se již tradičně konal na Kampě. Únava ze sobotního návratu (v 11 večer) z Ostravy zřejmě přemohla jen trenéry a rodiče takže klobouk dolů před holkami, že byly schopné znovu podat parádní výkon !

V povinných sestavách nenašla Kristýnka Lišková soupeře a s náskokem více než jeden bod suverénně vyhrála a to i přes pád hned na úvodním nářadí – kladině – z náskoku. Kiki statečně dobojovala celou sestavu bez většího zaváhání. Na prostných předvedla o téměř o bod nejvyšší známku, stejně jako na přeskoku, kde měla srážku pouhých 0,8 b. Bradla měla druhá nejvyšší.

Na krásném 15.místě skončila Adélka Yapparov, když konečně i když přes několik výkyvů zacvičila celou sestavu bez pádu. Stejně tak měla moc pěkný přeskok.

Kousek za ní na 19. místě se umístila Amy Patlevičová. Amy zase bojovala s kladinou, ale bohužel tři pády ji odsunuly takhle daleko. Nicméně Amálka už snad překonala úplně strach z přemetu vzad na kladině, který i když s pádem zvládla už teměř bez „přemlouvání“

23. Příčku obsadila Aďa Freslová, které sice ještě chyběl kousek ke splnění, ale i tak měla bodový součet podobný jako v Ostravě.

V kategorii VS3A zacvičila Terezka Kalivodová konečně vydařený přeskok, ale tentokrát nám nevyšly bradla a kladina. Terezka bude ještě čekat, jestli dostane divokou kartu na Mistrovství ČR, které se koná v příští víkend v Černošicích.

V Kategorii VS4B nás reprezentovala Umča Varna, která zacvičila bez výraznější chyby a odvezla si pěkné 7. místo. Umča se blýskla pěknou kladinou bez pádu a také prostnými.

Kačka Bezová obsadila v kategorii VS5B celkovou 6. příčku, zacvičila druhou nejlepší kladinu a prostná ze všech závodnic, ale bohužel jeden nepovedený prvek na bradlech způsobil 4 bodovou srážku, což Kačku odsunula na konečné 6.místo.

Holkám i trenérům velká gratulace !

naši partneři:

za podpory: