Přebor Prahy kluků 2018

Letošní Přebor Prahy ve volných sestavách se konal již tradičně na SK Hradčany a kluci vezou hned několik medailí !

V nejmladších žácích vybojovalo družstvo skvělé druhé místo !!! Družstvo startovalo ve složení Viggo Varna, Davča Kopáček, Adam Slavičinský a Ben Flek.

V soutěži jednotlivců se nejlépe předvedl Viggo Varna, který obsadil skvělé 3.místo a jen drobné chybičky ho připravily o vyšší stupínek. Viggovi se povedly nejvíce bradla, kde dostal druhou nejvyšší známku ze všech !
Bramborovou, tedy 4.příčku bral Davča Kopáček, kterému se nejvíce povedly hlavně kruhy, kde dostal druhé nejvyšší hodnocení !
Hned na ním, na 5.místě skončil Adam Slavičinský, který na to, že u nás cvičí teprve rok, a předvedl celkem stabilní výkon na všech nářadích.
Pěkné 14.místo vybojoval Ben Flek – nejmladší člen, pro kterého to byla vleká závodní premiéra. Ben začal s gymnastikou teprve před rokem !

V kategorii mladších žáků brali Gympráci tentokrát bronzové medaile !!!
Družstvo ve složení – Tom Bureš, Filip Jann, Davča Schlesinger a Honzík Straka.
Mezi jednotlivci byl nejúspěšnější na 8.místě Tom Bureš. Tom zacvičil celkem vyrovnaně všechna nářadí, kromě koně, kde bohužel spadnul. Hned za ním 9.příčka patří Filipovi Jannovi. Filip cvičil pěkné především na bradlech, kde dostal třetí nejvyšší známku. Davča Schlesinger nastoupil jen na tři nářadí a Honzík Straka ho doplnil na čtyrech nářadích. Oba kluci bez výraznější chyby.

Ve starších žácích nastoupil v jednotlivcích Viki Franěk, který prošel všechna nářadí kromě hrazdy bez výraznější chyby. Na hrazdě ho pád a špatný závěr připravil o stříbrnou příčku, takhle Viki zůstal na bramborovém – 4.místě.

Klukům i trenérům moc gratulujeme a budeme se těšit na příští týden, kdy se koná MISTROVSTVÍ ČR, kam se všichni kvalifikovali !

galerie

naši partneři:

za podpory: