MISTROVSTVÍ ČR - Černošice

Na úplný závěr sezony nás čekal poslední a nejdůležitější závod – Mistrovství ČR v Černošicích.

V pátek 21.6.2019 se do bojů VS3A pustily 3 naše závodnice – Kiki Lišková se po podzimním dlouhém zranění vlezla do první poloviny startovního pole na 17. příčce. Skvělé 28.místo pro Dorču Pešovou (náš „pologymprák“- závodí za TJ Sokol Bedřichov, ale pravidelně k nám dojíždí na tréninky), pro kterou byl úspěch už samotná kvalifikace – loni ještě startovala v linii C, stejně jako 39. místo potom pro Terezku Kalivodovou. Všechny tři holky bohužel zaznamenaly jeden pád k kladiny (kupodivu všechny z přemetu vpřed) :)

V Neděli naskočila kategorie VS1A – tedy ti nejmladší a na skvělém 9.místě skončila Anička Pálková ! Anča „mazácky“ prošla všechny nářadí, bez větší chyby. Na MČR se kvalifikovala díky divoké kartě, protože zrovna jediný právě kvalifikační závod Aničce nevyšel, takže předvedla parádní výsledek :)

Mistrovství zakončila nepočetnější kategorie VS2A – na krásném 27.místě skončila Pepina Urbanová, kterou chyba na bradlech stála umístění mezi nejlepšími 15ti závodnicemi, ale po všech jarních zraněních, úrazech a nemocech, je to úspěch, tak snad si to Pepča už vybrala :) Na 45.místě potom skončila Elisa Contiero, pro kterou byla taky úspěchem samotná nominace, protože na MČR postupovala na divokou kartu – tedy z posledního místa a závod zajela bez výraznější chyby a bodový součet měla jednoznačně nejlepší z celé sezony a ve výsledcích si výrazně polepšila :)

Moc závodnicím a trenérům děkujeme a gratulujeme a teď už hurá na prázdniny. Stejně tak děkujeme Janče Baranové za krásné fotky :)

naši partneři:

za podpory: